– сучасний поліграфічний центр, який виконує замовлення будь-якого рівня складності. Різні формати, цифровий та офсетний друк, до-і після друкована обробка, оперативні терміни виконання замовлень і, звичайно ж, приємний сервіс.

Виконуємо широкий спектр послуг і пропонуємо своїм клієнтам друковану продукцію всіх видів: буклети, брошури, листівки, візитки, флаєра, каталоги, плакати, афіші, щоденники, календарі, запрошення, дипломи, сертифікати і т.д.

Сучасні умови бізнесу діють в рамках жорстких умов і диктують певні правила, яких слід дотримуватися. Ми намагаємося йти в ногу з часом. Завдяки сучасним технологіям і глобальній мережі Інтернет ми можемо знаходитись максимально близько до клієнта. Тепер, для того, щоб оформити замовлення, зовсім не обов’язково приходити в саму друкарню, достатньо оформити замовлення за допомогою послуги «Онлайн друкарня».

– це сучасний спосіб прийому замовлень на виготовлення різних видів друкованих виробів. Це дозволяє Вам істотно економити Ваш час, при цьому точність і якість виконання замовлення від цього жодною мірою не змінюється. Зручність полягає в тому, що маючи готовий макет проекту, достатньо просто вислати його на нашу електронну адресу, попередньо ознайомившись з технічними вимогами до файлів для друку.

Запрошуємо до нашого он-лайн магазину друкованої продукції – https://prc.kr.ua/shop/

Що потрібно для того, щоб оформити онлайн замовлення?

  • Ознайомитися з технічним завданням до файлів для друку
  • Підготувати макет проекту для відправлення
  • Після отримання Вашого замовлення, наші менеджери зв’яжуться з Вами.

Файл для друку, наданий замовником, повинен відповідати всім критеріям, зазначеним у Технічному завданні. В іншому випадку, додаткова обробка макета до друку може привести до збільшення фінансових витрат і часу виконання замовлення.

Послуги, які надає он-лайн магазин "Доступна поліграфія"