Друк на футболках

 • Post author:
 • Post category:Футболки

В даному розділі, хочемо вас познайомити з двома видами популярних типів футболок: “Сендвіч” (двошарова тканина, виробник Україна) та 100% котон із серії Valueweight від бренду Fruit of the loom (виробник Америка), Stedman (Німецька компанія), 100% бавовна кільцевого прядіння, одинарний джерсі.

Для футболок типу “Сендвіч” (тільки білий колір) ми використовуємо прямий сублімаційний переніс зображення за допомогою термопресу, з використанням температури від 165 до 180 градусів Цельсія, та час переносу – 120 секунд.

Для футболок із серії Valueweight від бренду Fruit of the loom ми використовуємо (перший спосіб) сублімаційний друк з переносом на термотрансферну плівку Poli-Flex 4675. Poli-Flex — високоякісна поліуретанова плівка з матовою поверхнею для гарячого термоперенесення. Завдяки насиченості кольорів та еластичності плівки готовий виріб виглядає дуже привабливим, а аплікація на дотик відповідає м’якій тканині. Плівку Poli-Flex можна наносити на натуральні, синтетичні та змішані тканини. Ця технологія проста в застосуванні й дозволяє швидко виготовляти вироби невеликим тиражем (від 1 виробу).

Другий спосіб нанесення зображення для футболок із серії Valueweight від бренду Fruit of the loom ми використовуємо – шовкотрафарет (шелкотрафарет). Шовкографія або шовкотрафаретний друк являє собою метод нанесення зображень на матеріал за допомогою виготовленого трафарету, закріпленого на спеціальній сітці. Через отвори в сітці барвник проступає на поверхню виробу, залишаючи чіткий відбиток. Цей спосіб широко застосовується для створення малюнків, написів, логотипів на одязі та будь-яких матеріалах.

Як робиться шовкографія на футболках?

Технологія перенесення зображень досить дорога та трудомістка (відеоприклад). Тому вона більше підходить для друку середніх і великих тиражів. Для виготовлення виробів використовується таке обладнання: спеціальний шовкотрафаретний друкарський верстат, друковані форми-трафарети, ракеля та фарби. Потрібний малюнок попередньо готують на комп’ютері, потім починають додрукарську підготовку.

 1. Спочатку дизайнер-технолог робить кольороподіл макета.
 2. На спеціальному обладнанні виводять плівки, які використовуються в засвіченні друкованих форм.
 3. Потім проводять сам процес підготовки трафаретних форм і засвічення зображень.
 4. Готові трафаретні форми виставляють на верстаті та синхронізують між собою.
 5. Якщо клієнту необхідний конкретний колір по Pantone, то замішують фарби відповідно до формул Pantone.
 6. Текстильний виріб кладуть на стіл, поверхня якого покрита клеєм. Клейовий склад фіксує тканину, не даючи зміщуватися з місця. Важливо, щоб тканина не мала складок.
 7. На підготовлену поверхню опускають раму з трафаретом. Він являє собою тонку сітку з синтетичного матеріалу.
 8. Потім спеціальним інструментом – ракелем – фарбу продавлюють через отвори сітки. Вона рівномірно розподіляється по оброблюваній площі.
 9. Нанесений шар просушують швидкою сушкою. Якщо малюнок вийшов недостатньо яскравим та насиченим, процедуру нанесення фарби через шаблон повторюють.
 10. Після цього виріб ретельно сушать при певній температурі в кінцевій тунельній сушці.

Вибір за вами!!!

 


Розмірна сітка для футболок “Двошарова тканина” (Сендвіч)

Для изготовления данной футболки используется ткань сэндвич особой технологии изготовления – она ​​состоит из двух слоевснаружи полиестровый слой для сублимационной печати, внутренний слой (ближе к телу) 100% хлопок для комфорта при носке. Ткань прекрасно продувается, хорошо себя ведет в эксплуатации при соблюдении правил ухода, которые прописаны на вшивной бирке.

Футболка для сублимации мужская двухслойная прямого покроя.

Футболка для сублимации женская двухслойная с вырезом.

Универсальная детская футболка унисекс (для девочек и мальчиков).

Друк на футболках


Fruit of the LoomФутболка МУЖСКАЯ классическая Valueweight

Для нанесение рисунков и логотипов на текстиль, шелкотрафарет данная футболка ValueWeight подходит идеально, поскольку она:

 • не линяет;
 • 100% хлопок;
 • устойчивая к формированию катышек;
 • прочная (горловина обработана укрепительной тесьмой);
 • выполнена из кулирного полотна с низким показателем ворсистости;
 • надолго сохраняет первоначальный цвет (особый запатентованный способ окрашивания нити).

Цвета футболок Fruit of the Loom

Размерная сетка, футболка мужская класическая Valueweight


Футболка ЖЕНСКАЯ классическая Valueweight

Размерная сетка, футболка женская класическая Valueweight


ДЕТСКАЯ футболка для мальчиков Valueweight

Размерная сетка, футболка детская, для мальчиков, Valueweight


ДЕТСКАЯ футболка для девочек ValueweightРазмерная сетка, футболка детская, для девочек, Valueweight


бренд Stedman

Розмірна сітка Stedmen, чоловіча Clasik T men, жіноча Classic T women