Друк лендінг

Рекламно-видавнича кампанія Poly-Print пропонує вам друк на візитівках, якщо у вас немає дизайну, наші дизайнери допоможуть вирішити це питання. Пропонуємо візитівки з покриттям – матовою та глянцевою ламінацією. Якість друку.

Друк лендінг

Візитка (візитівка, візитна картка) – це спосіб реклами. Саме тому вона має містити не лише основну інформацію про власника, а й бути «обличчям» компанії. Вдалим ходом буде нанесення такого малюнка, що, глянувши на нього, людина асоціативно одразу здогадався про специфіку діяльності компанії.

Запорукою успіху візитної картки є використання простих форм, дизайнів, у яких широко розкриватиметься напрямок фірми. Така візитка не дасть про себе забути і не буде викинута нарівні з рештою макулатури.


Рекламно-видавнича кампанія Poly-Print пропонує вам друк на флаєрах, якщо у вас немає дизайну, наші дизайнери допоможуть вирішити це питання. Пропонуємо флаєра щільністю 90г, 115г, 130г, 150г, 170г. Якість друку.

Друк лендінг


Рекламно-видавнича кампанія Poly-Print пропонує вам широкоформатний друк разом з конструкціє:

  1. Прес-волл (Press Wall) – це збірно-розбірна рекламно-виставкова конструкція, каркас якої складається з кількох хромованих труб. Приведемо пару прикладів наших робіт, але це не весь перелік. Якість друку.

2.Рекламно-видавнича кампанія Poly-Print пропонує вам “Павук” або X-baner – Мобільний стенд X-банер Premium. Основні розміри (60х160см, 80х180см, 120х200см)

Друк лендінгОснова Х-баннера серії Преміум є три металеві “ноги”, з’єднані сталевим фіксатором, який значно спрощує встановлення павука, а також забезпечує його стійкість, перешкоджаючи випадковому складання ніжок.

“Ноги” конструкції пофарбовані в чорний колір, матова поверхня, фактура “пісок”. Завдяки цьому конструкція зберігає відмінний товарний вигляд навіть за тривалої експлуатації.

Верхні стрижні виготовлені із вуглепластику чорного кольору.

Кріплення банера – металеві з різьбленням і капелюшком, завдяки чому більш довговічні та надійно фіксують банер, запобігаючи його випадковому зісковзуванню.

Стенд упакований у нейлоновий чохол із ручкою для транспортування. Якість друку.


3. Roll-Up – Рол ап (роллап, roll-up, ролап) – мобільний рекламний розсувний стенд з банером, що змотується в металеву конструкцію. Призначення Ролл Ап стендів: демонстрація інформації та передача повідомлення на будь-якому заході, виставці, конференції в офісі чи торговому залі. Розміри, які ми вам можемо запропонувати – 800х2045мм, 1000х2045мм, 1200х2045мм, 1500х2045мм. Якість друку.

 


Термінове фото, друк на документи. Замовляйте он-лайн.

Друк лендінг


Якість друку

Друк лендінг

Формати друку

Друк лендінг


Весільні запрошення будь-якої складності в найкоротші терміни


Друк наклейок, наліпок, плотерна порізка


Рюкзаки з лого

Друк лендінгРюкзаки з лого можуть використовуватись у спортивних клубах, залах як презент найкращому клієнту, під час проведення будь-яких змагань у спорт-клубі, марафоні. Для школи та дитсадка рюкзаки та сумки виділятимуться у натовпі, що є не лише вашою рекламою, але й є зручним способом не втратити всіх учасників групи серед натовпу.

 

 

 

 


Друк журналу від одного екземпляра у Кропивницькому

Друк лендінгНезважаючи на доступність таких джерел інформації, як інтернет та телебачення, виготовлення журналів, як і раніше, користується популярністю. Вигода друку такої поліграфічної продукції зумовлена тим, що з її допомогою інформація доноситься до тих людей, які зацікавлені у тематиці журналу. Однак, щоб друк та збут видань як вид бізнесу стали популярними та швидко окупними, важливо спочатку визначитися з тематичною та цільовою спрямованістю журналу.